• P 
  • P 
  • Praktický lékař pro děti a dorost / asistent lékaře 

Praktický lékař pro děti a dorost / asistent lékaře

Zaměstnavatel: Dětský doktor s.r.o.
Údolní 393

Kontakt e-mailem, telefonicky.
Soukromá ambulance hledá lékaře pro výkon lékařské péče pro děti a dorost v ambulantní sféře. Jsme společnost vlastnící více ambulancí PLDD v Brně, a proto je možnost plného i zkráceného úvazku, popř. na pravidelné i nepravidelné zástupy.
Požadujeme VŠ vzdělání lékařského směru, odpovídající atestace nebo specializace v oboru praktické lékařství pro děti a dorost výhodou, organizační a řídící předpoklady, zdravotní způsobilost.
Vhodné i pro lékaře v přípravě na atestaci – L2, absolventy LF, lékaře z Ukrajiny, také pro ostatní cizince, popřípadě pro lékaře v přípravě ke specializační zkoušce. Výhodou je úspěšně absolvována písemná část aprobační zkoušky. Pomůžeme v zajištění praxe pro splnění aprobační zkoušky.
Nabízíme nadstandardní platové podmínky (mzda 50 – 70 tis. Kč), výkon praxe v zavedené soukromé dětské ambulanci v Brně se stálou klientelou se zázemím stabilní společnosti, individuální přístup oři hledání optimální formy spolupráce, dlouhodobou spolupráci s garancemi a jasnou perspektivou, možnost dalšího zvyšování kvalifikace – zajištění vzdělávání na akreditovaných pracovištích, úhrada ze strany zaměstnavatele za vzdělávací stáže a další vzdělávání, pomoc při vyřízení všech dokladů, náborový příspěvek 50 tis. Kč, příspěvek na ubytování, pomoc při zajištění ubytování, další zaměstnanecké benefity.
Zaměstnanecké výhody4):
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

odpovědět
Praktický lékař pro děti a dorost / asistent lékaře
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj