• P 
  • P 
  • Praktický lékař pro děti a dorost 

Praktický lékař pro děti a dorost

Zaměstnavatel: Sdružené ordinace Bystrc s.r.o.
Lýskova 1031

Soukromá ambulance hledá lékaře pro výkon lékařské péče pro děti a dorost v ambulantní sféře. Jsme společnost vlastnící více ambulancí PLDD v Brně, a proto je možnost plného i zkráceného úvazku, popř. na pravidelné i nepravidelné zástupy.
Požadujeme VŠ vzdělání lékařského směru, základní kmen, výhodou je odpovídající atestace nebo specializace v oboru praktické lékařství pro děti a dorost, organizační a řídící předpoklady, zdravotní způsobilost.
Vhodné i pro cizince, popřípadě pro lékaře v přípravě ke specializační zkoušce.
Nabízíme nadstandardní platové podmínky, výkon praxe v zavedené soukromé dětské ambulanci v Brně se stálou klientelou se zázemím stabilní společnosti, individuální přístup oři hledání optimální formy spolupráce, dlouhodobou spolupráci s garancemi a jasnou perspektivou, možnost dalšího zvyšování kvalifikace – zajištění vzdělávání na akreditovaných pracovištích, úhrada ze strany zaměstnavatele za vzdělávací stáže a další vzdělávání, pomoc při vyřízení všech dokladů, náborový příspěvek 100 tis. Kč, příspěvek na ubytování, pomoc při zajištění ubytování, další zaměstnanecké benefity.


Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou a modrou kartou.

odpovědět
Praktický lékař pro děti a dorost
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj