• P
  • VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Zaměstnavatel: Česká provincie Kongregace Dcer Božské Lásky
Rooseveltova 768

*KO: Horáková Daniela, tel.: 730 575 975 - volejte pouze v Po - Pá 7:30 - 15:30 hod. Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zašlete na e-mail: seniori.svzdislava@seznam.cz

Základní popis pracovní pozice
Poskytování zdravotní a ošetřovatelské péče klientům domova pro seniory dle indikace lékaře, zpracovávání ošetřovatelského plánu, pozorování, hodnocení a zaznamenávání stavu klienta, orientační hodnocení fyziologických funkcí. Sledování klientů sociální péče z hlediska biopsychosociálních potřeb a jejich monitorování, plnění ordinace lékaře a provádění asistence při diagnostických, vyšetřovacích nebo léčebných výkonech. Řešení sociálně zdravotních problémů klientů.

Dle potřeby domova dále:
Poskytování přímé obslužné péče o klienty, podpora jejich soběstačnosti, poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání klientů, manipulace s přístroji, pomůckami a prádlem a udržování čistoty a hygieny u klientů. Domov pro seniory rodinného typu.

Další požadavky
- výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu (minimální kategorie sestra S2)
- ŘP výhodou
- Trestní bezúhonnost
- Uživatelská znalost práce s PC
- Zdravotní průkaz

Osobnostní předpoklady:
- úcta a respekt k lidem seniorského věku
- schopnost pracovat v týmu a spolupráce s pracovníky v sociálních službách
- dodržování etických norem

Další specifikace
- pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou (lze i pracovní poměr na zkrácený úvazek, popř. v rámci dohod konaných mimo hlavní pracovní poměr)
- příplatky za práci o víkendu a o svátcích
- příspěvek na stravování
- denn

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj