• P
  • P
  • Lékař v oboru mikrobiologie

Lékař v oboru mikrobiologie

Zaměstnavatel: Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
Partyzánské náměstí 2633

Tel.: 596 200 317, e-mail: eva.krejci@zuova.cz

Pracovní náplň:
• Diagnostická činnost v oboru lékařská mikrobiologie - metody průkazu, kultivace, izolace a identifikace bakteriálních původců onemocnění, metody stanovení aktuální citlivosti izolovaných kmenů bakterií na antibiotika, sledování výskytu multirezistentních kmenů
• Konzultační činnost k výsledkům vyšetření a možnostem antibiotické léčby.

Očekáváme:
• VŠ vzdělání v oboru všeobecné lékařství
• Přednost mají žadatelé se specializovanou způsobilostí v oboru lékařská mikrobiologie nebo v oboru infekční lékařství, případně absolventi základního interního nebo pediatrického kmene, hlásit se mohou i absolventi lékařských fakult
• zdravotní způsobilost, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, znalost anglického jazyka (minimálně pasivní) a práce s PC.

Nabízíme:
• Možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
• Práci ve špičkově zařízené mikrobiologické laboratoři odpovídající celosvětovým trendům
• Možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání
• Finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
• pružnou pracovní dobu, dodatkovou dovolenou, zdravotní volno, stravenkový paušál.

Nástup možný ihned, příp. dle domluvy

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj