• P 
  • P 
  • Fyzioterapeuti specialisté 

Fyzioterapeuti specialisté

Zaměstnavatel: Zdraví a kondice s.r.o.
Dolní náměstí 334

FYZIOTERAPEUTI SPECIALISTÉ
NABÍZÍME: Práci na HPP – plný nebo zkrácený úvazek (případně brigáda na DPP). Nadprůměrné a motivující mzdové ohodnocení – dle vzdělání, absolvovaných kurzů, praxe či osobních dovedností a přístupu k práci (fixní složka mzdy + osobní ohodnocení). Přímou podporu vzdělávání v oboru formou financování specializovaného kurzu (Kurz ACT, Vojtova metoda, Bobath koncept, DNS, a další kurzy dle osobních preferencí) – až do výše 100 % celkové ceny kurzu. Prostředí skvělé k seberealizaci (např.: dostatek času na klienta – 50 min., možnost tvorby vlastní služby, kreativita, spolupráce a sdílení zkušeností s kolegy, atd.). Vlastní tvorbu pracovní doby (pracovní dobu si z velké části určíte sami). 5 týdnů dovolené. Práci v přátelské a rodinné atmosféře. Práci v mladém kolektivu. Práci v moderním, čistém a příjemném prostředí přímo v centru Vsetína. Práci v perspektivní, stabilní a rozrůstající se společnosti. Možnost kariérního a profesního růstu. Nástup možný ihned, anebo dle domluvy.
POŽADUJEME: Odbornou způsobilost k výkonu povolání Fyzioterapeut podle zákona č. 96/2004 Sb.. Chuť se vzdělávat a dále na sobě pracovat. Spolehlivost. Komunikativnost. Příjemné vystupování.
PRVNÍ KONTAKT: Pan Tomáš Gabko, zakladatel a jednatel společnosti. Tel.: 605 974 658. E-mail: gabko.tomas@zdraviakondice.cz.
Ov.tel.: 16.10.

odpovědět
Fyzioterapeuti specialisté
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj