• P 
  • P 
  • Sestra na zkrácený úvazek pro ORL ambulanci v Poliklinice Budějovická 

Sestra na zkrácený úvazek pro ORL ambulanci v Poliklinice Budějovická

Zaměstnavatel: FortMedica s.r.o.
Soukalova 3355

Přijmeme sestru na zkrácený úvazek do soukromé ORL ambulance v Praze - Budějovická. 2-3 dny v týdnu, žádné noční služby a minimum přesčasů, volné víkendy a svátky.
Reprezentativní práce v moderně vybavených ambulancích u spolehlivého a stabilního zaměstnavatele. Zakládáme si na přívětivém přístupu k pacientům, takže oceníme reprezentativní a příjemné vystupování. Předchozí zkušenost ve zdravotnictví na podobné pozici je výhodou, ale není podmínkou. Znalost základní práce na počítači a anglického jazyka je preferována. Pozice je primárně určena pro všeobecné, praktické nebo dětské sestry, po domluvě a úpravě pracovní náplně je ale možné zvážit i kandidáty s kvalifikací ošetřovatele a sanitáře.

Co nabízíme?
Mzda adekvátní vašim zkušenostem a vzdělání, motivační odměny, odměny za výročí ve firmě, podpora vzdělání, firemní výuka jazyků (angličtina ruština, němčina), 5 týdnů dovolené + sick days, příspěvek na stravování a penzijní spoření, Multisport a jiné další zdravotní, relaxační a sportovní benefity, zvýhodněné mobilní tarify, bezúročné půjčky, možnost vyplacení zálohy mzdy, přátelské prostředí, časté teambuildingy.

odpovědět
Sestra na zkrácený úvazek pro ORL ambulanci v Poliklinice Budějovická
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Praha