• P 
  • P 
  • Sestra pro sál jednodenní ORL chirurgie na Praze 4 

Sestra pro sál jednodenní ORL chirurgie na Praze 4

Zaměstnavatel: FortMedica s.r.o.
Soukalova 3355

Na naše oddělení jednodenní ORL chirurgie v Poliklinice Modřany přijmeme sestru na plný či zkrácený úvazek. Reprezentativní a rozmanitá práce na moderně vybaveném pracovišti u spolehlivého a stabilního zaměstnavatele. Společně s dalšími sálovými sestrami budete mít na starosti např. přípravu sálu a operačního stolu před jednotlivými zákroky v celkové i lokální anestezii (specializujeme se na odstranění nosní mandle plasmovou koblací), asistování lékaři při operacích, instrumentování, dohled nad pacienty na dospávacích pokojích atd. Směny cca 6:30-15:00, žádné noční služby a minimum přesčasů, občasné soboty (1x za 2 měsíce) za zajímavý příplatek.

Co od Vás očekáváme?
- Kvalifikaci minimálně všeobecné sestry (dle zákona č. 96/2004 Sb.). Specializační vzdělání v oboru perioperační nebo intenzivní péče velmi oceníme, případně Vám ho rádi zaplatíme.
- Předchozí zkušenost na podobné pozici je výhodou, rádi ale zaučíme i čerstvé absolventy.
- Bude se Vám hodit základní znalost práce na počítači.
- Znalost anglického jazyka na min. základní komunikativní úrovni je preferována, znalost ruského/ukrajinského jazyka výhodou.
- Zakládáme si na přívětivém přístupu k pacientům, oceníme reprezentativní a příjemné vystupování.

Co nabízíme?
Mzda adekvátní vašim zkušenostem a vzdělání, motivační odměny, odměny za výročí ve firmě, podpora vzdělání, firemní výuka jazyků (angličtina, němčina, ruština), 5 týdnů dovolené + sick days, příspěvek na stravování a penzijní spoření, Multisport a jiné další zdravotní, relaxační a sportovní benefity, zvýhodněné mobilní tarify, bezúročné půjčky, možnost

odpovědět
Sestra pro sál jednodenní ORL chirurgie na Praze 4
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Praha