• P 
  • P 
  • Lékař/ka 

Lékař/ka

Zaměstnavatel: Oblastní charita Polička
Vrchlického 10

NÁPLŇ PRÁCE: Přímá práce s pacienty a jejich rodinami – terénní formou. Spolupráce s poskytovateli zdravotních a sociálních služeb. Multidisciplinární spolupráce v rámci podpůrného a paliativního týmu. Administrativní práce spojená s výkonem lékaře. Pracovní doba: práce od pondělí do pátku s pružnou pracovní dobou.
DALŠÍ POŽADAVKY: VŠ - lékař L2 /lékař s odbornou způsobilostí a po absolvování základního kmene/ Praxe v oboru dle odborné způsobilosti pro pozici lékař L2 (pozice není vhodná pro absolventy) Zájem o paliativní medicínu. Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost. Empatie a vstřícný přístup. Dobré organizační a komunikační schopnosti. Ochotu prohlubovat si vzdělání Výpis z rejstříku trestů.
NABÍZÍME: Podpora vzdělávání: kvalitní zaškolení, které Vás připraví na výkon práce, plné hrazení akreditovaného vzdělávání a možnost čerpání fondu pracovní doby na vzdělávání.
Mzdové ohodnocení na odpovídající úrovni, zkrácený úvazek 0,5; zástup za mateřskou dovolenou, s možností následné další dlouhodobé spolupráce, 5 týdnů dovolené + sick days,
služební automobil k výkonu práce. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
KONTAKT: telefonicky (Pracovní den od 8 do 15 hod), e-mailem

odpovědět
Lékař/ka
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj