• P 
  • P 
  • FYZIOTERAPEUT / FYZIOTERAPEUTKA s certifikátem Vojtovy metody 

FYZIOTERAPEUT / FYZIOTERAPEUTKA s certifikátem Vojtovy metody

Zaměstnavatel: Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Purkyňova 446

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Nástup možný ihned, popř. dle dohody.

Požadavky: vzdělání dle § 24 zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních; Certifikát o absolvování kurzu - Aplikace vývojové kineziologie podle Vojty u hybných poruch v dětském věku.

Zaměstnavatel nabízí: v případě kvalifikačního závazku u stávajícího zaměstnavatele je ochoten ho za Vás převzít, zaměstnanecké benefity a čtvrtletní odměny, nástupní mzdu od 38.570 Kč + část osobního ohodnocení v době nástupu a další po zkušební době, stabilizační odměnu 80.000 Kč při setrvání v zaměstnaneckém poměru minimálně 24 měsíců při úvazku 1,0 popř. 100.000 Kč při setrvání v zaměstnaneckém poměru minimálně 36 měsíců při úvazku 1,0, pomoc se zajištěním ubytování, příspěvek na ubytování 3.500 Kč měsíčně na 24 měsíců s trvalým pobytem mimo Královéhradecký kraj, dotovaná strava v areálu nemocnice, podpora dalšího vzdělávání.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, pomoc se zajištěním ubytování, odměna za získání nového zaměstnance, zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny.

Kontakt - Bc. Jará Eva; tel.: 728 215 931, e-mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně - Pavilon K, 4. patro (zelené).

Požadujeme
Jiné

odpovědět
FYZIOTERAPEUT / FYZIOTERAPEUTKA s certifikátem Vojtovy metody
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj