• P
  • VŠEOBECNÁ SESTRA

VŠEOBECNÁ SESTRA

Zaměstnavatel: Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí
Padlých hrdinů 312

C04 z:16/2/2023 a:14/9/2023
Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí hledá pracovníky na pozici:
"Všeobecná sestra"
Rámcová náplň práce:
- plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu,
- poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu,
- vedení zdravotní dokumentace, vykazování na zdravotní pojišťovny.
Požadujeme:
- min. bakalářské vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání nebo úplné střední vzdělání dle požadavků zákona č. 96/2004 Sb.,
- předložení výpisu z RT
- znalost práce na PC, znalost IS Cygnus výhodou,
- spolehlivost, odpovědnost, empatický přístup,
- schopnost pracovat v týmu,
- dobré komunikační dovednosti,
- ochotu k dalšímu vzdělávání,
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti,
- praxe v zařízeních sociálních služeb vítána.
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr - doba určitá, možnost prodloužení na dobu neurčitou,
- pracovní dny pondělí až neděle
- platové podmínky v souladu s Nařízením vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů, možnost osobního ohodnocení, možnost mimořádných odměn, zvláštní příplatek,
- pět týdnů dovolené,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- zvýhodněné ceny stravování,
- výhodné zaměstnanecké mobilní tarify,
- další vzdělávání v oboru,
- možnost seberealizace.
- nástup dohodou.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem, ověřenou kopií o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpisem z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, zasílejte na adresu Střediska sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí nebo

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj