• P 
  • P 
  • VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - VEDOUCÍ DOMOVA 

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - VEDOUCÍ DOMOVA

Zaměstnavatel: Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace
28. října 2155

A11 z:3/3/2023 a:20/3/2023
Náplň práce:
- poskytování komplexní základní, nebo specializované ošetřovatelské péče bez odborného dohledu, např. vypracování ošetřovatelského plánu, pozorování, hodnocení a zaznamenávání stavu klienta sociální péče a orientační hodnocení fyziologických funkcí, podíl na poskytování preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, neodkladné a dispenzární péče.
- organizační a odborné vedení týmu všech pracovníků příslušného Domova, včetně vedení a zpracovávání veškeré potřebné dokumentace /např. měsíční plány směn, dlouhodobé plány směn, hodnocení zaměstnanců, vykazování výkonů pro ZP, statistické údaje MPSV, MZČR, a jiné…/v souladu s platnou legislativou.
Požadujeme:
- praxi min. 5 let, vysoké pracovní nasazení, zkušenost s vedením pracovního týmu, přirozenou autoritu, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, předložení výpisu z RT.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou - po roce možnost prodloužení pracovní smlouvy.
- plat dle platných tabulek (dle platové tabulky 10 pl. třídy a dle praxe)
- příplatek za vedení ve výši 20% tarifu, osobní ohodnocení po zapracování, možnost mimořádných odměn, příjemné pracovní prostředí, benefity - příspěvek z FKSP ve výši 5.000,- Kč na dovolenou a rekreaci, příspěvek na dětský tábor, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní akce, oběd za cenu 25,- Kč, 5 týdnů dovolené.
Kontakt osobně, telefonicky, emailem.

odpovědět
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - VEDOUCÍ DOMOVA
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj