• P 
  • P 
  • Praktická sestra 

Praktická sestra

Zaměstnavatel: Domov Korýtko, příspěvková organizace
Na Liščině 342

1. kontakt telefonicky v Po-Pá od 10:00 - 13:00 hodin, e-mailem. Životopis a motivační dopis zašlete na: volnamista@domovkorytko.cz
Požadavky: trestní bezúhonnost, lidskost, loajalitu, střední zdravotnická škola s maturitou, obor praktická sestra. Praxe na geriatrii nebo v sociálních službách výhodou, nikoliv podmínkou.

Náplň práce: Poskytuje základní ošetřovatelskou péči v rámci ošetřovatelského plánu, poskytuje specializovanou ošetřovatelskou péči v rámci ošetřovatelského plánu pod odborným dohledem, provádí vyšetření biologického materiálu získaného neinvazivní cestou,…Práce ve 12 hodinových směnách v době od 6:00 do 18:00 hod.


Pracoviště: Na Liščině 342/10, 711 00 Ostrava - Hrušov nebo ul. Hladnovská 751/119 Ostrava - Muglinov

Mzda: 26 290 - 38 640 Kč dle počtu odpracovaných let

Nabízíme:
- oběd v ceně 34 Kč,
- výhody čerpání FKSP - čerpání ve výši 9 600 Kč ročně (příspěvek na dovolenou a rekreaci, příspěvek na penzijní pojištění, kulturní a sportovní akce, dětské tábory), osobní příplatek, zvláštní příplatky, možnost mimořádných odměn

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů za účelem obsazení pracovní pozice. Po ukončení výběrového řízení budou dokumenty s Vašimi osobními údaji vymazány a skartovány.

odpovědět
Praktická sestra
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj