• P 
  • P 
  • Lékař 

Lékař

Zaměstnavatel: Bačkovský spol. s r.o.
náměstí Dr. Tošovského 63

Místo výkonu práce: Proseč u Skutče
Přemýšlíte o dráze praktického lékaře nebo se tomuto skvělému oboru již věnujete a chcete své síly spojit v jednom super kolektivu?
Hledáme nejen atestované lékaře, ale i nadšené kolegy, kteří se v této specializaci teprve připravují nebo o ní uvažují. S lékaři vytváříme plán na míru. Umíme pracovat, léčit, díky akreditacím vzdělávat, podpořit se, a společně budovat, co má smysl. K podmínkám spolupráce přistupujeme individuálně.
Jedná se o práci v rodinné ordinaci praktického lékaře v přátelském kolektivu. Nejsme řetězec ani velký korporát, proto Vám vždy můžeme nabídnout individuálně nastavené podmínky k Vaší spokojenosti. Jako akreditované zařízení máme možnost poskytnout prostor pro specializační přípravu.
Nejdůležitější je pro nás osobní kontakt, zájem o kvalitní moderní přístup k medicíně a potřebám pacientů. Nabízíme nadstandardní platové podmínky, příjemný a profesionální kolektiv, zázemí rodinné společnosti, ochotu přizpůsobit se Vašim představám, možnost vlastní realizace, podporu dalšího vzdělávání, stálou pracovní dobu 30-40 hodin týdně bez služeb. Je možná též práce na flexibilní, zkrácený úvazek dle Vaší potřeby.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Nadstandardní platové ohodnocení, podpora dalšího vzdělávání, seberealizace, profesionální kolektiv, přizpůsobení se individuálním požadavkům.

Těšíme se na Váš kontakt, s pozdravem MUDr. Jan Pavel Novák, +420608565969, vedeni.vaspraktik@gmail.com

odpovědět
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj