• P 
  • P 
  • VŠEOBECNÉ SESTRY/BRATŘI 

VŠEOBECNÉ SESTRY/BRATŘI

Zaměstnavatel: Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace
Nová Ves v Horách 206

VŠEOBECNÉ SESTRY/BRATŘI
V našem týmu rádi přivítáme: 3 zaměstnance na hlavní pracovní poměr v profesi všeobecná sestra nebo praktická sestra, pracovištěm bude 2x Háj u Duchcova, 1x Nová Ves v Horách; jedná se o nepřetržitý provoz - pracovní doba dle plánu směn v časech 7-19 / 19 -7 hod., na termínu nástupu se určitě domluvíme, může být ihned, ale na někoho šikovného i počkáme.
Vaše práce bude hlavně obnášet: poskytování a případně zajišťování základní a specializované ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu v souladu s diagnózou stanovenou lékařem. Zároveň budete zabezpečovat, provádět a vyhodnocovat podávání léků, očkování klientů a další zdravotní péči.
Co by nový kolega/ kolegyně měli splňovat: vzdělání v oboru všeobecná/dětská sestra nebo praktická sestra dle vyhlášky 96/2004 Sb., bezesporu velkou výhodou je praxe v oblasti práce s klienty s mentálním postižením, ŘP sk. B je také výhodou. Dále uvítáme někoho zodpovědného, komunikativního, s trestní bezúhonností a hlavně se smyslem pro týmovou práci.
Naopak my Vám můžeme nabídnout: odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., osobní ohodnocení, zvláštní příplatek, mimořádné odměny (více při osobním pohovoru), dovolená 6 týdnů.
A ještě něco málo navrch: zaměstnanecké výhody - příspěvky z FKSP na stravu, rekreaci, kulturní a sportovní akce, po zapracování osobní příplatek, zvýhodněnou zaměstnaneckou kartu na veškerou hromadnou dopravu v Ústeckém kraji. Hlavně však práci v příjemném prostředí.
Budeme rádi, když se nám ozvete:
Petr Kohout, personalista, tel. 497 770 217 / 720 446 824, email kohout@ds

odpovědět
VŠEOBECNÉ SESTRY/BRATŘI
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Ústecký kraj