• P
  • elektromechanik/elektromechanička

elektromechanik/elektromechanička

Zaměstnavatel: Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.
Průmyslová 1166

Náplň práce:
" technická podpora výroby a řešení technických problémů
" provádění údržby a oprav technologického vybavení strojů a
přidružených zařízení
" činnosti a úkoly provozního elektromechanika
" práce v nepřetržitém provozu (krátké a dlouhé týdny 12hodinové směny - denní a noční)

Požadujeme:
" minimálně vyučení v oboru provozní elektromontér, elektromechanik nebo v příbuzném oboru
" manuální zručnost, samostatnost, schopnost umět si poradit
s problémem, zodpovědnost
" platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 Sb. min. § 6

- práce v nepřetržitém provozu (krátké a dlouhé týdny - 12hodinové směny)

Nabízíme:
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- možnost mzdového a profesního růstu
- měsíční výkonnostní bonusy
- příplatky za nepřetržitý provoz
- příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel
- týden dovolené navíc
- firemní dotované stravování
- příspěvek na životní připojištění nebo penzijní spoření
- poukázky za dobré nápady

Zaměstnanecké výhody : závodní dotované stravování, týden dovolené navíc, dojížděcí příspěvek, penzijní spoření nebo životní připojištění. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a telefonicky.

Pozice určená pro region: Ústecký kraj