• P
  • P
  • MONTÁŽNÍ A SERVISNÍ TECHNICI - ELEKTRIKÁŘI (m+ž)

MONTÁŽNÍ A SERVISNÍ TECHNICI - ELEKTRIKÁŘI (m+ž)

Zaměstnavatel: STEFAN Engineering s.r.o.
Horská 165

MONTÁŽNÍ A SERVISNÍ TECHNICI - ELEKTRIKÁŘI

Náplň práce:
- Servisní a montážní práce v oborech elektroinstalace, klimatizace, vytápění, chlazení.
- Servis, instalace a zprovoznění námi dodávané technologie (tepelné čerpadlo, klimatizace, VZT, ÚT + příslušenství)
- Údržba, servis zařízení ostatní technologie
- Operativní odstraňování poruch
- Cestování převážně po Ústeckém kraji

Požadujeme:
- SŠ/SOU technického zaměření
- Praxe v oboru elektrikář
- Platné osvědčení dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb., nově dle NV č. 194/2022 Sb., alespoň §6 (elektrotechnik)
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- Zručnost, loajalita, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci jsou pro nás důležité
- Technické myšlení
- Výpis z RT

Nabízíme:
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Zodpovědnou a různorodou práci
- Zajímavé finanční ohodnocení, příspěvky + bonusy
- Vzdělávací aktivity
- Balíček zaměstnaneckých výhod - stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 2 dny zdravotního volna
- Příspěvek nákladů na dojíždění
- Možnost kariérního a profesního růstu

HLÁSIT SE: Trojanová Lenka, tel.: 602 120 153, e-mail: lenka.trojanova@stefan-eng.cz, telefonicky + e-mailem zaslat životopis, osobně na adrese Horská 165, Horní Jiřetín v pracovní dny od 8.00 do 12.00 hod., příp. 14.00-16.00 hod.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Ústecký kraj