• P
  • P
  • NUTRIČNÍ TERAPEUT/TERAPEUTKA

NUTRIČNÍ TERAPEUT/TERAPEUTKA

Zaměstnavatel: Odborný léčebný ústav Metylovice-Moravskoslezské sanatorium, příspěvková organizace
Metylovice 1

C04 z:30/1/2024 a:5/2/2024
Náplň práce:
- sestavování dietního plánu stravování pacientů
- zpracovávání a vyhodnocování nutriční anamnézy u pacientů v závažných stavech
- provádění bilance stravy přijímané ústy
- navrhování změn v předepsané dietě, způsobu přijímání stravy, či doplnění potravinovými doplňky
- rozhodování o nezbytných změnách v denním jídelním lístku
- zavádění nových pokrmů do jídelníčku pro zvýšení pestrosti stravy
- 8 hodinová pracovní doba pondělí až pátek.
Požadujeme:
- 5 let praxi.
Nabízíme:
- nástup možný ihned
- odpovídající platové ohodnocení (564/2006 Sb.), možnost osobního příplatku
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu z fondu FKSP.
Kontakt telefonicky, emailem.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj