• P
  • VEDOUCÍ ÚČTÁRNY| PŘEROV

VEDOUCÍ ÚČTÁRNY| PŘEROV

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máš vzdělání ekonomického zaměření a zkušenosti z oblasti účetnictví? Nedělá ti problém vedení menšího týmu? Domluvíš se anglicky? Tak mi dej vědět!

Náplň práce:
- vedení menšího týmu účetních
- podílení se na vedení účetnictví společnosti
- podpora statutární účetní při vedení účetnictví české výrobní společnosti
- zpracovávání měsíčních a ročních účetních závěrek
- spolupráce napříč firmou
- nastavování metodik ve finanční a účetní oblasti
- implementace nového ERP SW

Požadujeme
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- alespoň 3 roky praxe v oblasti účetnictví
- znalost účetních předpisů a daňové legislativy
- pokročilá znalost MS Excel
- komunikativní znalost AJ

- týden dovolené navíc
- flexibilní pracovní doba
- možnost HO
- 13. plat
- dotované stravování
- příspěvek na penzijní spoření
- Multisport karta

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj