• P
  • P
  • Provozní elektrikář

Provozní elektrikář

Zaměstnavatel: SIAG CZ, s.r.o.
Průmyslová 307

Místo výkonu práce: Chrudim
Náplň práce:
preventivní údržba strojního zařízení podle plánu údržby
oprava strojů a zařízení
zodpovědnost za plnění plánu údržby
" nákup náhradních dílů a udržování stavu skladu náhradních dílů
řešení denní oprav a spolupráce s externími dodavateli Požadavky:
min. středoškolské odborné vzdělání - elektro
Vyhláška č.50/1978 Sb. §5 (vyšší úrovně doškolíme)
znalost práce na PC - MS Office
ochotu učit se něco nového
spolehlivost, komunikativnost, schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost
schopnost rozhodování a analytické myšlení
čtení technické dokumentace, znalost norem
praxe ve výrobní společnosti výhodou
Nabízíme:
Zázemí silné mezinárodní společnosti
Individuální motivační mzdové ohodnocení
Možnost seberealizace a samostatné práce
Zaučení zkušenými kolegy
Zaměstnanecké výhody: Balíček zaměstnaneckých výhod
První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle v čase od 7:00 - 14:00 hod, nebo na e-mailové adrese.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj