• P 
  • P 
  • ZDRAVOTNÍ SESTRA domova pro osoby se zdravotním postižením 

ZDRAVOTNÍ SESTRA domova pro osoby se zdravotním postižením

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Náchodsko
Špreňarova 1053

Diakonie ČCE - středisko Náchodsko vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Zdravotní sestra domova pro osoby se zdravotním postižením.
Pro naši organizaci hledáme pohodovou kolegyni či kolegu na pozici zdravotní sestry. Přijďte pracovat do různorodého týmu lidí, kdy základem je společná práce celého týmu střediska s cílem pomáhat na profesionální úrovni - vytvářet každý den podmínky pro to, aby se naši klienti cítili "jako doma".

Vaší náplní práce bude: zajišťovat každodenní péči o klienty - ošetřovatelská činnost (dvousměnný režim - ranní, odpolední); provádět a vykazovat zdravotní úkony hrazené ZP; komunikovat s ostatními členy týmu a vedením organizace; nést odpovědnost za kvalitu ošetřovatelského procesu; zajišťovat dodržování hygienických norem a předpisů v každodenním chodu; přicházet s nápady na inovace, které nás posunou dál.

Očekáváme od Vás: SZŠ, VOŠ, VŠ s odbornou způsobilostí k výkonu všeobecné zdravotní sestry, další specializace v oblasti zdravotnictví výhodou /ověřené potvrzení o nejvyšším dosaženém vzdělání/; trestní bezúhonnost /originál výpisu z RT/; znalost běžného kancelářského software (MS Office); znalost programu IS Cygnus výhodou; znalost standardů kvality v sociálních službách, orientace Z. č.108/2006 Sb., výhodou; praxe v sociálních či zdravotních službách výhodou; organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost; pozitivní, trpělivý a empatický přístup k týmu i klientům; dovednost přirozené a srozumitelné komunikace; schopnost efektivně řešit problémy, psychická odolnost.

U nás najdete: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení (nás

Požadujeme
Jiné

odpovědět
ZDRAVOTNÍ SESTRA domova pro osoby se zdravotním postižením
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj