Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

stomatolog pro Ústí nad Labem volná místa

Volná místa profese stomatolog pro Ústí nad Labem vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • P
  • stomatolog
  • stomatolog Ústí nad Labem
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst

Stomatolog - zubní lekař/ka

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Kontakt: na uvedený e-mail.

Zaměstnavatel:
ULDENTA s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Stomatolog/stomatoložka

Přijmeme zubního lékaře/lékařku na HPP do nadstandardně zařízené zubní ordinace v Ústí nad Labem. Nabízíme nejmodernější přístrojové vybavení, samostatnou práci s nejlepšími materiály a možnost dalšího vzdělávání. Nabízíme odpovídající platové ...

TOMADENTAL s.r.o.
Nebyl nalezen žádný výsledek pro stomatolog Ústí nad Labem, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Zubní lékař/lékařka - stomatolog

Náplň práce: preventivní a léčebná stomatologická péče, protetika. Požadujeme: znalost ruštiny nebo ukrajinštiny výhodou Nabízíme flexibilní pracovní dobu. V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem.

Taťjana Pantlíková