Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

lékárník pro Plzeňský kraj volná místa

Volná místa profese lékárník pro Plzeňský kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro lékárník Plzeňský kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Vedoucí lékárn

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: rozvoj podřízených pracovníků. Odborné poradenství zákazníkům. Aktivní účast na různých projektech v rámci lékárny. Výdej léků na lékařský předpis. Požadujeme :vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie, osvědčení k výkonu funkce ...

Zaměstnavatel:
Pharma for LIFE s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Lékárník/ce

Kontakt: Michajlovič Andrej, tel.: 737 757 777, e-mail: info@lekarnastmaria.cz Prac.doba: 9:30 - 18:00 h. Ubytování v centru Karlových Varů za náklady firmy. 100% kompenzace dojíždění.

BOHEMIAN SYMFONY s.r.o.

Farmaceut - Magistr lékárník

Možnost také zkráceného úvazku. Požadujeme: odbornou a zdravotní způsobilost, schopnost pracovat samostatně i v týmu, flexibilitu, vstřícné chování i vystupování, spolehlivost, odpovědnost, výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: příspěvek na stravu, ...

Masarykova nemocnice Rakovník s.r.o.